skip to Main Content

Solid SG-4

Solid SG-4 – patrový, typ sedlová střecha,  s garáží 4+kk+G, půdorys 10.8×8,3m

Tento patrový dům s kuchyňským koutem + 4 obytnými pokoji a klasickou sedlovou střechou  je ideální pro rodinu  s dětmi, která si chce své auto umístit do garáže, aniž by kvůli garáži stoupla cena za dům – garáž je součástí domu. V podkroví je ještě úložný prostor na ukládání sezonních věcí, k němuž se dostanete  výsuvným žebříčkem z chodby ve 2.NP – již ve standardu.

Plocha garáže 24,86m2, užitná plocha obytné části domu 120,8m,zastavěná plocha  89,6m2.
Užitnou plochu lze  v rámci klientských úprav zvětšit.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. Zde se nabízí i zajímavá úprava dispozic 1.NP, kdy místo ložnice bude kuchyně a tím se podstatně zvětší využití obývacího pokoje.V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru .

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

Vizualizace

Back To Top