skip to Main Content

Smart VK-B

Smart VK-B – typ bungalov 2+1, půdorys 10.8×8,3m, varianta „velká kuchyně“

Tento dům typu bungalov se 2 obytnými pokoji se vyznačuje maximální velikostí všech místností. Oceníte velkou kuchyň, kterou je možné otevřít odstraněním příčky prostorově do obývacího pokoje. Můžete si vybrat, zda prostory pod střechou ponecháte otevřené a prosvětlíte si vnitřní prostory  výběrem střešních oken, nebo zda Vám zaklopíme strop a půdní prostoty využijete na ukládání věcí. Dům je vhodný pro bezdětné manžele nebo seniory, kteří si auto nechají venku u domu a upřednostní větší užitnou plochu kuchyně a pokojů. Užitná plocha 73,86 m2, zastavěná plocha 89,64 m2. 
Užitnou plochu lze  v rámci klientských úprav zvětšit.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru .

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

Vizualizace

Back To Top