skip to Main Content

Smart RK-S

Smart RK-S – typ sedlová střecha  3+1, půdorys 10.8×8,3m, varianta „kuchyně za roh“

Tento dům se 3 obytnými pokoji a klasickou sedlovou střechou s možným využitím půdních prostor se vyznačuje umístěním kuchyně vhodném pro klienty, kteří chtějí mít kuchyň opticky a provozně více samostatnou. Nazvali jsme ji „kuchyně za roh“. Tato dispozice vznikla vysloveně na přání našich klientů. Je možná úprava odstraněním dělící příčky otevřít kuchyň jakoby zboku do obývacího pokoje. Je možné odstraněním části dělící příčky otevřít kuchyň do obývacího pokoje. Dům je vhodný pro rodinu s jedním nebo dvěma dětmi nebo pro bezdětné manžele, nebo pro bezdětnou rodinu, kdy se jeden z pokojů dá využít jako pracovna nebo pokoj pro hosty. Užitná plocha 73,86 m2, zastavěná plocha 89,64 m2. 
Užitnou plochu lze  v rámci klientských úprav zvětšit.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru .

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

Vizualizace

Back To Top