skip to Main Content

Smart OK-B

Smart OK-B – typ bungalov  3+1, půdorys 10.8×8,3m, varianta „otevřená kuchyně“

Tento dům typu bungalov se 3 obytnými pokoji se vyznačuje umístěním kuchyně vhodném pro klienty, kteří chtějí mít kuchyň buď ihned, nebo do budoucna opticky provozně otevřenou do obývacího pokoje v trendu posledních let. Nazvali jsme ji „otevřená kuchyně“. Maximální otevření prostoru je možné odstraněním dělící příčky  do obývacího pokoje. Můžete si vybrat, zda prostory pod střechou ponecháte otevřené a prosvětlíte si vnitřní prostory  výběrem střešních oken, nebo zda Vám zaklopíme strop a půdní prostory využijete na ukládání věcí. Dům je vhodný pro rodinu s jedním nebo dvěma dětmi, nebo pro bezdětné manžele či seniory, kdy se jeden z pokojů dá využít jako pracovna nebo pokoj pro hosty. Užitná plocha 73,71 m2, zastavěná plocha 89,64 m2.
Užitnou plochu lze  v rámci klientských úprav zvětšit.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru .

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

Vizualizace

Back To Top