skip to Main Content

Hope S

Hope S – typ sedlová střecha  4+1, půdorys 11.8×8,3m

Tento dům se 4 obytnými pokoji a klasickou sedlovou střechou s možným využitím půdních prostor je zajímavý celkovou dispozicí s minimem neobytných prostor – chodeb. Oceníte šatnu spojenou s ložnicí, kterou lze v případě potřeby přidáním okna využít jako malou pracovnu. Maximální otevření prostoru je docíleno odstraněním dělící příčky z kuchyně do obývacího pokoje,  na přání lze oddělit kuchyň příčkou s dveřmi. Dům je vhodný pro rodinu s  dvěma dětmi. Užitná plocha 80,22 m2, zastavěná plocha 97,94m2
Užitnou plochu lze  v rámci klientských úprav zvětšit.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku  a hlavně – dům si můžete sami navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru .

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

Vizualizace

Back To Top