skip to Main Content

Smart RK-B

Smart RK-B – typ bungalov  3+1, půdorys 10.8×8,3m, varianta „kuchyně za roh“

Tento dům typu bungalov se 3 obytnými pokoji se vyznačuje umístěním kuchyně vhodném pro klienty, kteří chtějí mít kuchyň opticky a provozně více samostatnou. Nazvali jsme ji „kuchyně za roh“. Tato dispozice vznikla vysloveně na přání našich klientů. Je možné odstraněním části dělící příčky otevřít kuchyň do obývacího pokoje. Je možná úprava odstraněním dělící příčky  otevřít kuchyň jakoby zboku do obývacího pokoje. Můžete si vybrat, zda prostory pod střechou ponecháte otevřené a prosvětlíte si vnitřní prostory  výběrem střešních oken, nebo zda Vám zaklopíme strop a půdní prostory využijete na ukládání věcí. Dům je vhodný pro rodinu nebo s jedním nebo dvěma dětmi, nebo pro bezdětné manžele či seniory, kdy se jeden z pokojů dá využít jako pracovna nebo pokoj pro hosty. Užitná plocha 73,86 m2, zastavěná plocha 89,64 m2. 
Užitnou plochu lze  v rámci klientských úprav zvětšit.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru.

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

Vizualizace

Back To Top