skip to Main Content

Kdo jsme

Společnost  RoDom Bohemia s.r.o. vznikla partnerstvím Vladimíra Kroulíka a ing. Ondřeje Wilda, MBA. Spojili jsme své zkušenosti nabyté v profesní historii.

Ing.Wild podniká od r.1998. Postupně rozšiřoval rozsah svých činností, od kompletních rekonstrukcí bytů nebo bytových jader, rekonstrukcí rodinných domů, výstavby rodinných domů na klíč a jejich připojení na sítě až po např. provádění staveb plotů, přístupových a zpevněných ploch jako jsou terasy nebo venkovní stání pro auto. Zahrady, bazény a jezírka, to už je třešnička na dortu.
Klienti  oceňují, jakým nejen odborným, ale především osobním a férovým způsobem se svým týmem šikovných stavbyvedoucích  každou stavbu vedou. Postupem let, jak přibývají klienti se zájmem o návrh a vyprojektování individuálních projektů, víc a víc klientům po návštěvě parcely tvoří návrhy šité „na míru parcele a peněžence“.

V.Kroulík se od r.1994 věnoval obchodní a marketingové činnosti. Stál za úspěšným založením a dlouholetým rozvojem největší tuzemské sítě prodejen drogerií Teta Drogerie.
Jako marketingový specialista ve firmě Barvy a Laky Hostivař a.s. se věnoval tvorbě sítě prodejen barev a laků Barevný ráj.
Později podnikal v oboru marketingu nemovitostí a developerských projektů novostaveb bytů a rodinných domů.

Jeho rodomáckým „koníčkem“ je psaní reportáží z předání dokončených domů klientům na Facebooku – fanouškovská skupina tvoří již více než 15.000 sledujících a stále roste.

Při jednom z developerských  projektů výstavby rodinných domů jsme se setkali a začali spolupracovat.

Zjistili jsme, že máme stejný pohled na to, jaké zděné rodinné domy a za jakou cenu na klíč na českém trhu je zděný dům reálné postavit.
A že komunikace s klientem může mít během stavby až rodinný charakter postavený na důvěře – a proto vznikla společnost RoDom Bohemia s.r.o.

Back To Top