skip to Main Content

Hope B

Hope B – typ bungalov  4+1, půdorys 11.8×8,3m

Tento dům typu bungalov se 4 obytnými pokoji je zajímavý celkovou dispozicí s minimem neobytných prostor – chodeb. Oceníte šatnu spojenou s ložnicí, kterou lze v případě potřeby přidáním okna využít jako malou pracovnu. Maximální otevření prostoru je docíleno odstraněním dělící příčky z kuchyně do obývacího pokoje,  na přání lze oddělit kuchyň příčkou s dveřmi.  Můžete si vybrat, zda prostory pod střechou ponecháte otevřené a prosvětlíte si vnitřní prostory  výběrem střešních oken, nebo zda Vám zaklopíme strop a půdní prostory využijete na ukládání věcí. Dům je vhodný pro rodinu s jedním nebo  dvěma dětmi. Užitná plocha 80,22 m2, zastavěná plocha 97,94m2. 
Užitnou plochu lze  v rámci klientských úprav zvětšit.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru.

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

Vizualizace

Back To Top