skip to Main Content

Solid OK-5

Solid OK-5 – patrový, typ sedlová střecha,  5+kk, půdorys 10.8×8,3m, varianta „otevřená kuchyně“

Tento patrový dům s kuchyňským koutem + 5 obytnými pokoji  a klasickou sedlovou střechou se vyznačuje umístěním kuchyně vhodném pro klienty, kteří ji mají buď ihned, nebo do budoucna raději opticky a provozně otevřenou do obývacího pokoje v trendu posledních let. Nazvali jsme ji „otevřená kuchyně“. Maximální otevření prostoru je možné odstraněním dělící příčky  do obývacího pokoje. V podkroví je ještě úložný prostor na ukládání sezonních věcí, k němuž se dostanete  výsuvným žebříčkem z chodby ve 2.NP – již ve standardu. Dům je vhodný pro rodinu s dětmi.

Užitná plocha 147,48 m2, zastavěná plocha 89,64 m2. 
Užitnou plochu lze  v rámci klientských úprav zvětšit.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru .

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

Vizualizace

Back To Top