skip to Main Content

Smart OK-S

Smart OK-S – typ sedlová střecha  3+1, půdorys 10.8×8,3m, varianta „otevřená kuchyně“

Tento dům se 3 obytnými pokoji a klasickou sedlovou střechou s možným využitím půdních prostor se vyznačuje umístěním kuchyně vhodném pro klienty, kteří chtějí mít kuchyň buď ihned, nebo do budoucna opticky a provozně otevřenou do obývacího pokoje v trendu posledních let. Nazvali jsme ji „otevřená kuchyně“. Maximální otevření prostoru je možné odstraněním dělící příčky  do obývacího pokoje. Dům je vhodný pro rodinu s jedním nebo dvěma dětmi nebo pro bezdětné manžele či seniory, kdy se jeden z pokojů dá využít jako pracovna nebo pokoj pro hosty. Užitná plocha 73,71 m2, zastavěná plocha 89,64 m2. 
Užitnou plochu lze  v rámci klientských úprav zvětšit.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru .

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

Vizualizace

Back To Top