skip to Main Content

Veronika

NOVINKA 2019

RD Veronika – patrový, typ sedlová střecha,  5+kk, půdorys 8,5 x 9,5 m.

Tento patrový dům je naší reakcí na požadavky klientů mít za co nejlepší cenu zděný patrový dům se sedlovou střechou, který má 5 pokojů + kuchyňský kout + jídelní kout a hlavně – je zvnějšku příjemný na pohled.

Proto má dům balkon spojený s ložnicí a vikýř s dvěma okny, která lépe osvětlí jak prostor schodiště, tak koupelnu ve 2.NP, kde navíc podstatně rozšíří využitelnou plochu koupelny až ke kraji střechy.

Přidali jsme i to, co podle nás mnoha dnešním domům chybí – kryté závětří + vstupní zádveří. Neboli klasické oddělení špinavého a čistého prostoru, tak jak to dělali naši předkové a jak po tom mnozí architekti volají.

Užitná plocha 121 m2, zastavěná plocha 76 m2

Užitnou plochu lze  v rámci klientských úprav zvětšit.

1.NP. – vstup do domu přes závětří a zádveří, pak předsíň se schodištěm, spíží, samostatným WC s umyvadlem a sprchovým koutem, technická místnost s přístupem ze zahrady, pokoj pro hosty, obývací pokoj se vstupem na terasu a s kuchyňský koutem. Schodiště, pod ním úložné prostory.

2.NP – pokoje mají ideální čtvercové půdorysy – dva dětské pokoje a ložnice rodičů s vlastním balkonem, na chodbě koupelna s WC a komora.

Lze si vybrat velkou škálu nadstandardů, dle představ klienta lze upravit vnitřní dispozice.

Půdorys

Vizualizace

Back To Top