skip to Main Content

Smart BG

Smart BG – typ bungalov s garáží  2+kk+G, půdorys 10.8×8,3m

Tento dům typu bungalov je ideální pro bezdětné manžele nebo pro seniory, kteří si chtějí své auto umístit do garáže, aniž by kvůli garáži stoupla cena za dům. Garáž je součástí domu. Garáž je zde součástí domu.  Můžete si vybrat, zda prostory pod střechou ponecháte otevřené a prosvětlíte si vnitřní prostory  výběrem střešních oken, nebo zda Vám zaklopíme strop a půdní prostoty využijete na ukládání věcí.  Plocha garáže 24,86 m2, užitná plocha obytné části domu 48,93m2, zastavěná plocha  89,64 m2. 
Užitnou plochu lze  v rámci klientských úprav zvětšit.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru .

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

Vizualizace

Back To Top